Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11957 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
kolek napisał:
a mnie wkurza ten caly admin tego portalu
jak sie nie odzywam to sie martwi !
ale jak dzwonie to nie ma go w domu


Bo się admin na tydzień wyprowadził. Tylko (albo AŻ) na tydzień, a pan Kołek nie odzywa się miesiącami. O!



BZIQ napisał:
pannaanna666 napisał:
Ja tam nic nie wiem, ale pani admin tego portalu to fajna jest ...
Noooo...bohater pierwszego planu po przebudzeniu po imprezce....coooool


Bzikuś, Ania wróciła tu "po latach".
Pisz Ania, pisz
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:


Bzikuś, Ania wróciła tu "po latach".

wiem,zauważyłam
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
A mnie wkurza ze grype cholerna mam... a najgorsze ze mam ja od mojej Niuni kochanej malej ... se zdychamy dzis obie w lozeczku , buuuuu !!! A po poludniu musze mimo to do pracy :/
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
i jeszcze cos mnie wkur...wia nie wkurza. Zostalam dzis mimowolnym swiadkiem "kurestwa ludzkiego" ktorego nie nawidze i tepie i takiego az mam dola i zal ze kobieta moze tak postepowac w dodatku zona i matka... ale to juz tylko takie moje przemyslenia wiejskiego filozofa ...


Kur!!!! taka jestem wygadana, wyszczekana wrecz a az nie wiedzialam co powiedziec ... sa widac jednak sprawy ktore mnie ruszaja, tzn ze nie jestem taka wyzuta jak czasem mi sie wydaje i mam jeszcze po co oddychac


o ja pierdole co za dzien !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
kolek napisał:
a mnie wkurza ten caly admin tego portalu
jak sie nie odzywam to sie martwi !
ale jak dzwonie to nie ma go w domu


Bo się admin na tydzień wyprowadził. Tylko (albo AŻ) na tydzień, a pan Kołek nie odzywa się miesiącami. O!

...




No wlaśnie RACJA

Tydzien przesiaduje "tu i tam" i zamiast w monitor zapukać to cisza
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Dzis mnie nic juz nie wkurza, wczoraj bylam wkurzona... dzis jest mi po prostu smutno jak cholera


to nie mialo byc tutaj , tylko we " wkurza mnie" , Co tu sie dzieje, gdzei jest szanowny admin :/ ... bo sie wkurze !!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
hahahahah to zacznij sobie nowy temat "Jest mi smutno" ale nie zapomnij smutek urodzie szkodzi!!! dlatego lepiej sie smiac!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no prosze !!!
pojawila sie nasza stara nowa ania ktora wszyscy znamy zanim pojawil sie
nasz fatboy a nasz lowelasik juz przy niej
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj widze ze Belce znowu zal dupe sciska hahahah
odwal sie kolego bo zaczne byc niemily
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
pannaanna666 napisał:


to nie mialo byc tutaj , tylko we " wkurza mnie" , Co tu sie dzieje, gdzei jest szanowny admin :/ ... bo sie wkurze !!


Ania, szanowny admin scalił wątek.

Jak chcesz coś dopisać - nie klikaj w "odpowiedz" pod reklamą tylko pod wpisem innego użytkownika forum. Inaczej otworzy się nowy wątek.

Pozdrowionka.
Zgłoś wpis


Bliżej nas